ویزای مولتی کانادا

ویزای مولتی کانادا و ویزای تضمینی کانادا با آریا سفر پردیس 66531091 - 66533072 (021)

ترجمه مدارک کانادا

 

 ترجمه مدارک سفارت انگلیس با نرخ عادی + تحویل 3 روزه

بخش دارالترجمه "آریا سفر" مفتخر است تا ترجمه رسمی تمامی مدارک شما را در کوتاهترین زمان انجام دهد.

هدف اصلی این مرکز ارائه کلیه خدمات ترجمه و امور مربوط به آن برای شما می باشد.

از جمله خدمات این مرکز ارائه سرویس ترجمه اسناد و مدارک و اخذ تاییدات ترجمه‌های انجام شده از سوی قوه قضاییه و وزارت امور خارجه است. در رابطه با این نوع ترجمه‌ها حتماً بایستی اصل مدارک و اسناد به همراه کپی پاسپورت جهت درج صحیح اسامی ارائه گردد.

"آریا سفر" ترجمه‌ رسمی تمامی مدارک شما را به زبان انگلیسی و دیگر زبان‌های خارجی انجام می‌دهد. در صورت نیاز به ترجمه به زبان‌های مختلف می‌توانید با این مرکز تماس گرفته و مدارک خود را در کوتاه‌ ترین زمان تحویل بگیرید.

دارالترجمه رسمی انگلیسی در تهران

دارالترجمه رسمی انگلیسی در تهران. دارالترجمه فوری و دارالترجمه رسمی برای ترجمه فوری مدارک به انگلیسی جهت ارائه به سفارت ها

تلفن های تماس: 66551761 – 66533254 – 66533072 – 66531091 (021)

 

ترجمه مدارک کانادا یکی از مهمترین و همچنین پیچیده ترین موارد در پروسه دریافت ویزای کانادا است.

کشور کانادا دارای 2 زبان رسمی انگلیسی و فرانسه است. مدارکی که برای سفارت کانادا باید ترجمه شود به این 2 زبان قابل قبول است. ارائه مدارک به سفارت کانادا به دو صورت آنلاین و حضوری صورت میگیرد. چنانچه قصد ارسال مدارک خود به سفارت کانادا را دارید مدارک خود را طبق چک لیست سفارت کانادا اسکن نموده و آپلود نمایید. لازم به ذکر است به دلیل پایین بودن کیفیت به هیچ وجه از مدارک عکس نگیرید.

در هنگام ارائه مدارک و تحویل ترجمه مدارک کانادا بصورت حضوری تنها کافیست کپی تهیه شده از اصل مدارک را به سفارت تحویل دهید. به طور معمول نیازی نیست که کپی ها برابر با اصل شوند. اما در ارائه مدارک به صورت آنلاین و یا حضوری گاهی ممکن است افسر مهاجرت لازم بداند کپی ها را برابر با اصل کنید. اگر اصل مدرکی را برای اداره مهاجرت ارسال کنید، آن وقت به هیچ وجه نمی توانید آن مدرک را از اداره مهاجرت پس بگیرید بنابراین به این مسأله توجه داشته باشید.

ترجمه مدارک کانادا بهتر است به صورت رسمی باشد و از سوی دادگستری تایید شده باشد. چنانچه قصد ندارید مهر دادگستری برای همه مدارک بگیرید، حتما همه مدارک را به یک دارالترجمه تحویل دهید. تایید یک مدرک شما از سوی دادگستری نشانگر تایید دارالترجمه شما بوده و از سوی سفارت کانادا قابل قبول است.

چه مدارکی نیاز به ترجمه دارند؟

  • ترجمه مدارک هویتی: شامل: شناسنامه، کارت ملی، گواهی تجرد، سند ازدواج، سند طلاق، رونوشت سند ازدواج، رونوشت سند طلاق، وکالت نامه در مورد حضانت فرزند، گواهی عدم سوء پیشینه، کارت پایان خدمت، گواهینامه رانندگی و گواهینامه رانندگی بین المللی
  • ترجمه اسناد مالکیتی
  • ترجمه مدارک آموزش، دانشگاهی و تحصیلی
  • ترجمه مدارک مربوط به شرکت ها و سازمان ها

ترجمه رسمی سابقه بیمه کانادا

ترجمه رسمی سابقه بیمه کانادا به انگلیسی: ترجمه رسمی سابقه بیمه شغلی به زبان انگلیسی جهت ارائه به سفارت کانادا.

ترجمه رسمی سابقه بیمه کانادا در دسته بندی مدارک شغلی قرار دارد که متقاضیان دریافت ویزای کانادا در صورت لزوم به سفارت این کشور ارائه دهند و تاثیر زیادی در اخذ ویزا دارد. ارائه ی ترجمه رسمی سابقه بیمه کانادا اثبات میکند که متقاضی دریافت ویزا در کشور خود دارای شغل است و تحت پوشش بیمه است. بنابراین ترجمه سابقه بیمه نشانگر این است که فرد پیش از پایان تاریخ اعتبار ویزای صادر شده به کشور خود باز خواهد گشت.

سابقه بیمه تمامی مراکز به صورت جدولی در یک برگ آورده می شود که شامل نام و نام خانوادگی فرد، تاریخ شروع و پایان کار، نام محل، شماره کارگاه، شماره بیمه و ترجمه رسمی سابقه بیمه کانادا تنها در صورتیکه اصل و ممهور اداره ی تامین اجتماعی باشد جهت ترجمه رسمی قابل قبول است و مهر تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه را دریافت خواهد کرد.

افراد متقاضی دریافت ویزای کانادا می توانند جهت دریافت سابقه بیمه خود به یکی از مراکز بیمه تامین اجتماعی مراجعه نمایند. لازم به ذکر است سابقه بیمه به صورت اینترنتی نیز قابل دریافت است ولی با توجه به اینکه نسخه اینترنتی ممهور به مهر سازمان تامین اجتماعی نمی باشد، برای ترجمه رسمی قابل قبول نیست.

 

نکاتی که در رابطه با ترجمه رسمی سابقه بیمه کانادا باید بدانید:

• چنانچه گواهی اشتغال به کار خود را نیز به همراه مدارک به سفارت کانادا ارائه میدهید، نام کارفرما در سابقه بیمه باید هم نام شرکت یا ارگانی باشد که گواهی اشتغال را صادر کرده است.

• در ترجمه رسمی سابقه بیمه کانادا، نام کارگاه یا کارفرما باید همنام صادر کننده بیمه باشد.

• برخی افراد دارای سابقه بیمه نمیباشند اما دفترچه بیمه تامین اجتماعی دارند، بنابراین میتوانند دفترچه بیمه خود را ترجمه و به سفارت کانادا ارائه دهند. دفترچه بیمه تامین اجتماعی به تنهایی قابل ترجمه و تایید دادگستری است. در ترجمه دفترچه بیمه تنها صفحه اول مشخصات ترجمه می گردد.

 

برای ترجمه فوری مدارک و ترجمه رسمی سابقه بیمه کانادا و تائید دادگستری و وزارت امور خارجه ۳ روز کاری زمان لازم است. در صورت نیاز مشتری و در شرایط خاص این پروسه کوتاهتر نیز خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

تلفن های تماس: 66531091-66533072-66533254 (021)

ترجمه رسمی گواهی شغلی کانادا

ترجمه رسمی گواهی شغلی کانادا به انگلیسی و ترجمه رسمی گواهی شغلی سفارت کانادا جهت ارائه به سفارت: ترجمه فوری گواهی شغلی به زبان انگلیسی.

ترجمه رسمی گواهی شغلی کانادا یکی از مدارکی است که در هنگام ورود به سفارت کانادا و ارائه درخواست برای دریافت ویزای کانادا، در چک لیست مدارک سفارت کانادا به چشم میخورد. گواهی اشتغال به کار در واقع مدرکی است که سازمان ها و شرکت ها برای کارمندان خود صادر می کنند و به واسطه آن حضور و سمت کارمندان خود را در آن سازمان و یا شرکت تایید میکند. ترجمه رسمی گواهی شغلی کانادا باید بصورت رسمی باشد و به دارای مهر تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه باشد.

در ترجمه گواهی شغلی سفارت کانادا در صورت وجود لوگو و عنوان شرکت باید آنها را نیز ترجمه کرد. یک گواهی اشتغال به کار مورد قبول سفارت ها دارای تاریخ صدور گواهی، نام، نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، شماره شناسنامه، سال تولد، سمت کارمند، تاریخ مرخصی کارمند، قبیل میزان حقوق دریافتی، مهر شرکت، امضای مدیر عامل، آدرس و راه های ارتباطی شرکت و یا سازمان است. تمامی موارد فوق باید بصورت جزء به جزء در ترجمه رسمی گواهی اشتغال به کار ذکر شوند.

 

نکات مهمی که در ترجمه رسمی گواهی شغلی کانادا باید بدانیم.

• چنانچه در ترجمه رسمی گواهی شغلی کانادا میزان تحصیلات متقاضی ذکر شده است ارانه ترجمه مدرک تحصیلی مرتبط نیز الزامی است.

• گواهی اشتغال به کار صادر شده از جانب ادارات دولتی با حکم کارگزینی و مهر و امضای سازمان صادر کننده قابل تایید است.

• گواهی اشتغال به کار صادر شده برای واحدهای صنفی با ارائه جواز کسب و یا تایید اتحادیه صنف مربوطه قابل تایید است.

• چنانچه در این گواهی اشتغال فرد تمام وقت ذکر شده باشد ارائه سوابق بیمه ای و دفترچه بیمه مریوط به مدت زمان اشتغال با تاییدیه سازمان بیمه تامین اجتماعی الزامی است.

• برای گواهی شغلی صادر شده برای شرکت های خصوصی ارائه آخرین روزنامه رسمی الزامی است.

• گواهی اشتغال به کار صادر شده برای داروخانه ها با ارائه مجوز تاسیس داروخانه و یا تایید انجمن داروسازان قابل تایید است.

• گواهی اشتغال به کار صادر شده برای اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد با امضا دانشگاه و تایید سازمان مرکزی و برای اساتید و کارکنان دانشگاه های دولتی با ارائه حکم کارگزینی ذیربط و امضا و مهر دانشگاه قابل تایید است.

• گواهی شغلی صادر شده برای مطب پزشک و دندانپزشک با تایید و مهر سازمان نظام پزشکی قابل تایید است.

• گواهی اشتغال به کار صادر شده برای درمانگاه و بیمارستان ها با مهر وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی یا سازمان نظام پزشکی یا دانشگاه علوم پزشکی و یا شبکه های بهداشت و درمان قابل تایید است.

 

برای ترجمه فوری مدارک و ترجمه رسمی گواهی شغلی کانادا و تائید دادگستری و وزارت امور خارجه ۳ روز کاری زمان لازم است. در صورت نیاز مشتری و در شرایط خاص این پروسه کوتاهتر نیز خواهد شد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

تلفن های تماس: 66531091-66533072-66533254 (021)

ترجمه رسمی سند طلاق کانادا

ترجمه رسمی سند طلاق کانادا به صورت فوری: ترجمه سند طلاق سفارت کانادا به انگلیسی و ترجمه رسمی سند طلاق. جهت ترجمه رسمی سند طلاق کانادا و مدارک مرتبط به ازدواج با ما تماس بگیرید.

ترجمه رسمی سند طلاق کانادا یکی از مدارک شناسایی است که متقاضیان دریافت ویزای کانادا در صورتیکه طلاقی در شناسنامه شان ثبت شده باشد باید به همراه سایر مدارک شناسایی خود به سفارت کانادا ارائه دهند. سند طلاق معمولا دارای جلدی با رنگ سفید است که اصل آن در یک نسخه صادر شده و معمولا تحویل زوجه می گردد.

ترجمه رسمی سند طلاق کانادا در صورتی قابل انجام است که اصل مدرک سند طلاق یا رونوشت سند که توسط دفتر ثبت ازدواج و طلاق رسمی صادر شده و مهر برجسته دفتر ثبت ازدواج و طلاق رسمی را داشته باشد. رونوشت سند طلاق سندی معتبر است که بر روی سربرگ دفترخانه یا دفتر طلاق صادر می گردد و عینا مطالب سند طلاق داخل آن نوشته می شود و ممهور به مهر برجسته دفتر طلاق نیز است.

رونوشت سند طلاق طبق درخواست زوج و یا مفقود شدن سند برای طرفین صادر میگردد. برای دریافت ترجمه رسمی سند طلاق کانادا جهت دریافت تاییدات دادگستری و وزارت امورخارجه، علاوه بر اصل سند طلاق و ترجمه مدرک، شناسنامه ی یکی از طرفین که طلاق در آن ثبت شده باشد به دادگستری و وزارت امورخارجه ارسال میگردد.

 

نکاتی که در رابطه با ترجمه رسمی سند طلاق کانادا باید بدانید:

• ثبت طلاق در شناسنامه باید مهر برجسته داشته باشد.

• در مورد اتباع خارجی مقیم ایران که سند طلاق از طریق دادگاه ایران صادر شده باشد با ذکر بلامانع بودن ترجمه آن از طریق شعبه مربوطه قابل ترجمه و تأیید در دفتر ترجمه رسمی میباشد.

 

برای ترجمه فوری مدارک و ترجمه رسمی سند طلاق کانادا و تائید دادگستری و وزارت امور خارجه ۳ روز کاری زمان لازم است. در صورت نیاز مشتری و در شرایط خاص این پروسه کوتاهتر نیز خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

تلفن های تماس: 66531091-66533072-66533254 (021)

 

ترجمه رسمی جواز کسب کانادا

ترجمه رسمی جواز کسب کانادا و ترجمه رسمی پروانه کسب سفارت کانادا به صورت فوری: 66533254 ترجمه رسمی جواز کسب به زبان انگلیسی برای سفارت کانادا و ویزای سایر کشورها.

ترجمه رسمی جواز کسب کانادا یکی از مواردی است که چنانچه متقاضی دریافت ویزای کانادا باشید به آن برخواهید خورد. ترجمه رسمی جواز کسب کانادا جزء مدارک شغلی جهت ارائه به سفارت کانادا است و مطابق طبقه بندی مدارک مورد نیاز سفارت جهت اخذ ویزای کانادا، ارائه مدارک شغلی از مهمترین بخش ها میباشد.

ارائه ترجمه جواز کسب به سفارت کانادا دارای اهمیت خاصی است زیرا وجود این مدرک در واقع ثابت میکند که فرد در کشور خود دارای کسب و کار است و قصد ادامه فعالیت خود را دارد و همچنین متقاضی دریافت ویزا قبل از پایان مدت ویزای خود انگیزه ای برای بازگشت به کشور را خواهد داشت. بنابراین افسر بررسی کننده مدارک باید مطمئن شود که فرد متقاضی ویزا، به کشور خود باز میگردد.

 

نکات مهمی که در رابطه با ترجمه رسمی جواز کسب کانادا باید بدانید:

• ترجمه رسمی جواز کسب کانادا با مهر مترجم، رویت اصل مدرک توسط دارالترجمه ضروری است.

• ترجمه جواز کسب سفارت کانادا با مهر و امضای اتحادیه مربوطه قابل ترجمه و تایید دادگستری است.

• ترجمه رسمی جواز کسب کانادا در صورتی که مدت اعتبار آن نگذشته باشد قابل ترجمه و دریافت مهر تایید دادگستری است.

• در خصوص جواز کسب های جدید که دارای کد شناسه صنفی میباشند استعلام از سامانه اصناف پرینت گرفته میشود و به همراه ترجمه رسمی جواز کسب برای تاییدات دادگستری ارسال میگردد.

• جواز کسب در نسخه های قدیمی دارای شناسه صنفی نمیباشد و در نسخه های جدید دارای کد شناسه صنفی است. برای این دسته از جواز کسب که دارای کد شناسه صنفی نیستند بایستی از اتحادیه مربوط نامه ای خطاب به دارالترجمه مبنی بر اصالت جواز کسب صادر گردد.

 

برای ترجمه فوری مدارک و ترجمه رسمی جواز کسب کانادا و تائید دادگستری و وزارت امور خارجه ۳ روز کاری زمان لازم است. در صورت نیاز مشتری و در شرایط خاص این پروسه کوتاهتر نیز خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

تلفن های تماس: 66531091-66533072-66533254 (021)

 

ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی کانادا

ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی کانادا و ترجمه گواهینامه رانندگی: جهت ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی و استعلام قیمت ترجمه گواهی نامه رانندگی تماس بگیرید.

ترجمه گواهینامه رانندگی سفارت کانادا برای متقاضیان دریافت ویزای کانادا که قصد دارند مدتی طولانی در کشور کانادا بمانند دارای اهمیت خاصی است. ترجمه گواهی رانندگی سفارت کانادا باید بصورت رسمی و دارای مهر و تاییدیه دادگستری باشد. با ارائه ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی کانادا در بسیاری از کشورها شما میتوانید بصورت موقت رانندگی کنید. همچنین با ارائه این مدرک میتوانید در برخی از کشورها برای اخذ گواهینامه رانندگی جدید اقدام نمایید و یا در صورت ارائه ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی کانادا می توانید از مزایای معاف شدن از امتحان عملی رانندگی و یا امتحان آیین نامه بهره مند شوید.

گواهینامه رانندگی در ایران هر نوعی که باشد قابلیت ترجمه در دارالترجمه را دارد و همچنین میتوان برای آن تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه را نیز دریافت کرد. جهت دریافت تایید دادگستری و وزارت خارجه ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی نیاز به هیچ مدرک دیگری نیست و ارائه اصل گواهینامه جهت ترجمه رسمی و اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و وزارت دادگستری کافی است.

 

نکاتی که در رابطه با ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی کانادا باید بدانید:

• در برخی از کشورها بر اساس سابقه گواهینامه قبلی خود می توانید از تخفیفات مربوط به بیمه شخص ثالث و دیگر بیمه ها استفاده نمایید.

• در خصوص عدم تخلف یا موارد تخلف و مفقود شدن گواهینامه متقاضی، گواهی‌های صادر شده از طرف نیروی انتظامی قابل ترجمه و تأیید در دفاتر ترجمه رسمی است.

 

برای ترجمه فوری مدارک و ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی کانادا و تائید دادگستری و وزارت امور خارجه ۳ روز کاری زمان لازم است. در صورت نیاز مشتری و در شرایط خاص این پروسه کوتاهتر نیز خواهد شد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

تلفن های تماس: 66531091-66533072-66533254 (021)

ترجمه رسمی مدارک سفارت کانادا ترجمه فوری مدارک کانادا

ویزای مولتی کانادا با آریا سفر

ویزای مولتی کانادا با آریا سفر پردیس

اخذ ویزای مولتی کانادا با آریا سفر. شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری آریا سفر پردیس، دارای مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، با بهره گیری از پرسنل مجرب و کارآزموده و استفاده از کارآمدترین وسایل و امکانات مورد نیاز و همچنین تامین محل مناسب و با چارتر هواپیما و نیز گارانتی انواع هتل های 3 و 4 و 5  ستاره در شهرهای مختلف، توانسته علاوه بر خدمات فروش بلیط در زمینه تولید و اجرای تور به عنوان یک تور اپراتور به تعداد زیادی از آژانس مسافرتی در سراسر کشور نیز خدمات گردشگری ارائه دهد.

 

تماس با آژانس هواپیمایی آریا سفر

نشانی: تهران- خیابان ستارخان- نرسیده به تهران ویلا- کوچه عنبر افشان- پلاک 20- طبقه پنجم- واحد 9

تلفن همراه: 09351780080

تلفن های تماس: 66531091-66533072-66533254 (021)

ساعت کاری ما: 9 الی 18 - پنجشنبه ها: 9 الی 14

کدپستی: 1444743549

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
سایت: www.fly7.ir